Tata Yedek Parça

Tata Servisi
tata yetkili servis 7/24 Hizmetinizdeyiz
Tata servisi araç tepeden inme bir merkezde ivedi görev ilen yanınızdayız. 7/24 ivedili görev ilen muhtaçlık duyduğunuzda size aynı telefon ölçüsünde yakınız. Nerede, ne arıyor zaman ve ne koşullarda olursa olsun bizi arayabilirsiniz.

Bir Telefon İle Destek Alabilirsiniz.
Zamanın sizin uğruna hayatî olduğunu biliyoruz.Firma prensiplerimiz hiçten artlaç Tata servisi aracınızı söz verdiği zaman aracınızı teslim alıp, size söz verdiği zaman diliminde teslim ediyoruz.

Doğru Teşhis
Tecrübelerimiz ve deneyimiz sayesinde servis aQ==mize gelen cemîh personellerimiz tarafından sorunları çabuk ve anında güçlü sadece şekilde teşhis yazar tam zamanında sorunu çözüyoruz. Tata servisi mize giren olanca araçlarınızı, ilig seferde doğru teşhis koyarak, kaliteli hizmet vermeyi tata servis aQ== namına hedefliyoruz.

En Son Sistemler
Yeni tip tata arabalar, en yakışmak sistemlere sahip teknoloji ilen personellerimiz sayesinde donatılmıştır. En son sistemler sayesinde arabalarınızın bakımları bile özel uzmanlık ve ekipman gerektirmektedir. Basit sorunların ve hayatî problemlere sorun açabileceğini bildiğimizden, tata servis aQ==mizde her zaman işaret son güncel ve get more info orijinal cihazlarımızı bulundurmaktayız. Amacımız, ölçmek son sistemleri sonuna dek kullanıp, sıfır ve halis muhlis istasyon yapmaktayız.

Tata Servisi nde Son Kontroltata servis aQ==
Tata servisi olarak, 10 senelik tecrübelerimiz ve kurumsal yapımız sayesinde sorunsuz araç nitelikli prova sürecine sahibiz. Arabalarınızın servis aQ==mizde dip doruk bakımları yapıldıktan sonra, ustalarımızın yaptıkları işlemlerini test ediyorlar. Ne oldu hangi gerçekleşemez gözümüzden kaçan bir detay kalmaması karşı çalışmaktayız.

Servis e Gitmeden mi?
Evet! Özel donanımlı arabalarımız ve sertifikalı ustalarımız ve personellerimiz araç arabalarınızın bakımınıda yapılması muktezi tüm işlemleri istediğiniz yere gelip yapıyoruz.

Samkar Oto Servis aQ==
Satış sonrası hizmetlerde, tata töre uzman personel kadrosuyla oto elektrikçi arabalar, ticari arabalar ve ağır ticari araçbalarda kişiye istisnaî tata servis aQ== artlaç bakımları ve onarımları hizmetlerini arz son sistem imkanları düzlük vahit ortamda sunuyoruz.

Tata Özel Servis Hizmetleri
Tata Periyodik Bakım (Tüm Modellere)
Tata Motor Revizyonu
Tata Şanzıman Tamir Bakımı
Tata Debriyaj Seti Bakım-Değişimi
Tata Radyatör Bakım ve Değişimi
Tata Kalorifer Tamir Değişim
Tata Klima Bakımı Tamiri
Tata Bilgisayarlı Test Cihazı
Tata Zincir Triger Değişimi
Tata Debriyaj Baskı Balata Değişimi
Tata Fren Balata Bakım Değişimi
Tata Rot Rotil Kontrol Değişim
Tata Poryo Ön Aks Bakım tamir
Tata Rot Kolu, Rot Başı Tamir Değişim
Tata Motor Yağı Değişimi
Tata Yağ Filtresi Değişimi
Tata Hava Filtresi Değişimi
Tata Mazot Pompa Kontrol
Tata Turbo Kontrol
Tata Enjektör Kontrol
Tata Mazot Filtresi, Tata Benzin Filtresi
Tata Akü Bakım Değişimi
Tata Müşür Tamir, Yağ Pompası
Tata Şarz ,Marş Dinamosu Bakım Tamir
Tata Şamandıra Yakıt Deposu Kontrol Değişimi
Tata Direksiyon Mil Tamir Değişim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *